KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5166313

nr 516 6313

Gravyrer

1 par, 1800-tal, 13x18

Utrop:

300 kr

Såld:

900 kr

måndag 31 mars 2008
kl 16:01:14