KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5166313
nr 516 6313
Gravyrer
1 par, 1800-tal, 13x18
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 mars 2008
kl 16:01:14
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr
800 kr
750 kr
850 kr
6